Veri̇ Merkezi̇ Ve It
Buradasınız: Anasayfa / Çözümleri̇mi̇z
Veri Merkezi ve IT
Veri Merkezi ve IT

Senkron kesintisiz güç kaynağı (UPS) sistemleri, büyük veri merkezlerinin çalışma süresini güvence altına alır ve hassas elektronik cihazlar için tesis genelinde koruma sağlar.

Elektrik kesintileri, dalgalanmalar veya gürültü paraziti gibi güç kesintileri sırasında, kritik sistemlerinizin çalışmaya devam etmesini sağlamak için yedekli yapılandırmalara ve çift veri yolu özelliklerine sahiptirler.

Bu UPS sistemleri, korunan ekipmanın kapasitesine uyacak şekilde boyutlandırılmış, tamamen yedekli bir güç ve kontrol sisteminin modüler konfigürasyonuna izin verir. Güç gereksinimleri değiştiğinde, sistem ayak izini artırmadan kapasite kolayca eklenir.

Bazı sistemler, dahili piller içeren bir kabin yapılandırmasında 15 ila 45 kW arasında veya harici bir pil kabini ile eşleştirilmiş kapasite için bir kabin ayıran bir yapılandırmada 15 ila 90 kW arasında 15 kW artışlarla ölçeklendirilebilir.

Bu yaklaşım, UPS sisteminin doğru boyutlandırılmasına olanak tanıyarak, gelişmiş enerji verimliliği ve düşük güç harcamaları ile sonuçlanır.

Veri Merkezi ve Tesis UPS sistemleri, sunucu odaları, telekomünikasyon veya süreç kontrol merkezleri, uzak tesisler, kurumsal veri merkezleri ve ortak yerleşim tesisleri için uygundur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın